Nareszcie doczekaliśmy się naszego upragnionego urlopu. Jeśli zaganiani pracą nie mieliśmy czasu na przestudiowanie przewodników po atrakcjach turystycznych to możemy szukać pomocy biura turystycznego. Jednak w tym roku sytuacja w wielu kurortach uległa zmianie. Ciągle słyszy się o zamachach terrorystycznych albo upadkach kolejnych biur turystycznych i problemach z odesłaniem turystów do domu. Dokąd pojechać, aby wakacje były udane i bezpieczne? Warto wybrać atrakcyjną miejscowość w Polsce, taką jak nadmorskie Rowy.

Rowy to całkiem duża miejscowość w okolicach Słowińskiego Parku Narodowego, który został utworzony w celu zachowania w niezmienionym pięknie systemu jezior przymorskich, bagien, torfowisk, łąk i nadmorskich borów. Jego rolą jest także ochrona lasów i przede wszystkim wydmowego pasa mierzei z unikatowymi w Europie wydmami ruchomymi. Mieszkańcy dużych miast chwalą sobie czyste powietrze i możliwość obcowania z przyrodą.

Baza noclegowa Rowów pozwala na znalezienie dla siebie i swoich bliskich warunków do wypoczynku w przystępnych cenach. Każdy z nas ma inne potrzeby. Jedni chętnie zabiorą swoje pociechy na urlop pod namiotem, inni chcąc lepiej poznać region i jego przysmaki zagoszczą w prywatnych pensjonatach, a jeszcze inni ucieszą się z noclegu w hotelu. Rowy to także cała masa atrakcji.

Wieczorową porą można zasiąść w najbardziej znanej w okolicy Tawernie Tahiti. Czas spędzony w tym miejscu urozmaicają zapraszani goście i często organizowane imprezy. Jedną z nich jest „Otwarcie Przystani Żywiec”. Kolejne to „Wieczór z Karaoke” bądź „Super Impresssfera Desperados z nagrodami”. Rowy oferują atrakcje i tylko od nas zależy, z których skorzystamy. Warto przyjechać tu na urlop i rozerwać się w nadmorskiej miejscowości, jednocześnie delektując się czystym i rześkim powietrzem.

  1. My wybraliśmy nocleg w hotelu i było naprawdę miło i wygodnie, takie miejsca są idealne dla lubiących wypoczywać pośród przyrody i natury

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>